ESpina.cz - Blog

Víte, jak se správně nalíčit s příchodem jara?

V zimě většina z Vás jistě dala přednost spíše šedému líčení, krémovým, kávovým a metalovým odstínům, nicméně jaro bude ve znamení svěžesti a pestrosti. Pojďte se spolu s námi podívat na letošní jarní trendy.

celý článek >

Gabriella Salvete: Dekorativní kosmetika za příznivou cenu

Kosmetických značek je hodně. Každá žena je individuální, a proto jí vyhovuje něco jiného. Hledáte-li kvalitní kosmetiku za příznivou cenu, mohla by vás oslovit značka Gabriella Salvete.

celý článek >

Nový parfém See By Chloé

zahalená v přirozené eleganci své proslulé sestry, see by chloé se vznáší kolem vás. instinktivně hravá, usměvavá, užívající si každý okamžik. městská, sebevědomá, vzbuzující nečekané a rozvíjející kontrasty. asertivní, svůdná, radostná, přirozený úsměv je ji vlastní. její výrazná vůně se mísí se vzduchem a působí závrať těm, kdo na ni pohlédnou.

celý článek >

Nová vůně JUST CAVALLI

"Silná osobnost je pro mne tou nejsvůdnější věcí. ”

Roberto Cavalli

Některé ženy jen čekají, až si jich někdo všimne. Ona nezůstává bez povšimnutí.

Některé ženy čekají, až se jim přiblíží svět. Ona do světa vstupuje a všichni se za ní otáčejí.

Některé ženy čekají, až budou zkroceny. Ona se zkrotit nedá. 

Ona má půvab kočky a energii vzpurného zvířete.

Kdekoliv se objeví, způsobí rozruch. Její život je scéna, na níž se ona pohybuje s půvabem a osobním kouzlem. Sexy, sofistikovaná, ona dokáže i extrémy proměnit v eleganci.

Ona je ta okouzlující žena, jež inspiruje tvůrce. Umožňuje mu představit si siluetu a vůni, která zahalí ženu stejně ladně jako látka.

Ona je Roberto Cavalli žena.

 

celý článek >

EAU DE LACOSTE - Dámská novinka se smyslně hebkým dotekem bílé bavlny

Moderní a přitom neuvěřitelně jednoduchá vůně pro současnou mladou ženu – právě taková je nová Eau de Lacoste – hravé i svůdné zachycení samotné duše světoznámé značky LACOSTE.

celý článek >

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >